آموزش ثبت نام و خرید ملک در متاورس آپلند

0
2547

شاید عنوان تیتر در ابتدا کمی ناآشنا به نظر برسد. متاورس؟! آپلند؟! خرید ملک؟!

به همین دلیل ابتدا این کلمات را توضیح کوتاهی می دهیم تا در ادامه به سراغ آموزش برویم.

متاورس چیست؟

متاورس در لغت از دو ترکیب دو کلمه متا و یونیورس ساخته شده است. متا همانطور که می دانید معنای فرا می دهد. مثلا متافیزیک به بخش از علم گفته می شود که موضوعات فرا تر از فیزیک می پردازد. یونیورس هم که به معنای جهان است. پس شاید بهترین ترجمعه متاورس فرا جهان باشد.

شاید هیچ توضیحی نتواند بهتر از همین ترجمه به درک شما از متاورس کمک کند. متاورس جهانی فراتر از جهان فیزیکی ما است که در آن می توان جهان ها را در بستر فضای مجازی ایجاد کرد. جهان هایی که در آن بیشتر کنش و واکنش های اجتماعی تعریف دیگری پیدا می کنند و شما می توانید در آنجا بعضی از کارهایی که در دنیای واقعی به آن می پردازید را انجام دهید. از جمله این کارها می توان به خرید کردن، بازی کردن، تماشای فیلم در سینما، گشت و گذار در موزه ها، بازدید از بوستان ها، قرار ملاقات های کاری و … اشاره کرد. حتی می توان گفت بعضی از این فعالیت های روزانه در فضای متاورس با کیفیت بیشتر و امکانات تکمیلی تری نسبت به دنیای واقعی قابل انجام است.

آپلند چیست؟

تاکنون پروژه های متاورسی متعددی در جهان راه اندازه شده است که تعدادی از آنان از پیشتیبانی ابرشرکت هایی همچون فیسبوک، اپل، مایکروسافت، یونیتی و … بهره می برند. در این میان یک متاورسی نیز با عنوانا آپلند در کشور آمریکا راه اندازی شده است که یک سری مزایا و البته یک سری نواقص نیز نسبت به سایر متاورس ها دارد. آپلند فراجهانی است که در آن می توانید به معامله املاک شهرهای مهم آمریکا بپردازید و با هزینه های بسیار کم در حد 5 دلار یک ملک مثلا 70 متری در لس آنجلس برای خود بخرید. اغلب متاورس ها که آپلند نیز از جمله آنها است اطلاعات املاک خریداری شده را در شبکه بلاک چین ذخیره می کنند. لذا دارایی شما فارغ از شرکتی است که متاورس را راه اندازی کرده است.

در متاورس آپلند علاوه بر خرید و فروش ملک زمینه های مانند کشف گنج، جمع آوری مجموعه، حمایت از بازیکن و تیم فوتبال محبوب و … نیز تدارک دیده شده است تا کمی جذابیت بیشتری برای کاربران خود داشته باشد. اما بیشتر کاربران متاورس با سودای سود وارد این بازی شده اند. این همان چیزی است که متاورس در تبلیغات خود به آن اشاره کرده است و آپلند را فقط برای بازی و سرگرمی معرفی نکرده است. حال اینکه آیا می توان به درآمدزایی از خرید و فروش ملک در آپلند امیدوار بود یا نه مساله است که ماه های بعد مشخص خواهد شد. با اینحال شما در این مطلب یاد می گیرید چگونه بدون هزینه یک ملک برای خود بخرید.

ثبت نام در آپلند با پاداش 4500 UPX

ادامه دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید